+420 727 835 270 info@zmenastanov.cz

Reference

Již přes jeden tisíc spokojených klientů, kterým za spolupráci velmi děkujeme

Společenství vlastníků pro dům U letohrádku 267
S prací advokátů z portálu www.zmenastanov.cz, kteří nám pomáhali s aktualizací Stanov SVJ podle požadavků NOZ, jsme byli velmi spokojeni. Se stanovami nám pomohli od A do Zet a vysvětlili nám všechny možnosti. Děkujeme zvláště za vstřícný a pohotový přístup JUDr. R. Schwarzovi a Mgr. J. Eisenreichovi, kteří zajistili, aby práce byla provedena v neobvykle krátké době podle našich potřeb a zajistil nám notářku, která nové stanovy projednala a schválila. Konečnou verzi stanov pak kancelář zaslala k Městskému soudu v požadovaném termínu.
Prof. MUDr. K. Křepela, místopředseda výboru Společenství vlastníků pro dům U letohrádku 267

Společenství vlastníků domu Sídliště 9. května 373 Sázava
Naše SVJ domu Sídliště 9. května 373 Sázava využilo nabídky portálu www.zmenastanov.cz k posouzení stávajících stanov našeho SVJ. Na základě posouzení jsme využili nabídky kanceláře ke zpracování stanov nových v souladu NOZ. Chtěli bychom ocenit v této oblasti profesionalitu a zkušenosti pracovníků advokátní kanceláře Mgr. Ladislava Drhy a doporučit ji i ostatním SVJ a BD , která mají ještě cestu ke zpracování stanov před sebou. Pracovníci kanceláře jsou skuteční profesionálové a vše nám trpělivě vysvětlili a stanovy upravili dle našich představ a požadavků. Velmi si vážíme toho, že prioritou kanceláře je spokojený zákazník a která dokáže nabídnout nadstandardní služby za přijatelnou cenu.
Karel Jílek, předseda výboru SVJ

Bytové družstov L-770/16, Praha
Naše bytové družstvo využilo služeb advokátní kanceláře Mgr. Ladislava Drhy na portálu www.zmenastanov.cz v exponované době, kdy se nám blížil termín, uložený zákonem 90/2012 k revizi stanov družstva. AK odvedla profesionální, velmi vstřícnou práci pro naše družstvo, včetně zajištění notářské služby a následné přípravy příslušných dokumentů pro změnu zápisu v obchodním rejstříku. V průběhu změny stanov nám nezištně podali zaměstnanci AK i právní rady a předali názory, které přímo nesouvisely se zakázkou. Naše bytové družstvo je s odvedenou prací velmi spokojeno a služby AK doporučuje i dalším.
Jiří Beneš, místopředseda Bytového družstva L-770/16

SVJ Raisova 5 a 7, Prostějov
S vašimi službami jsem byla nadmíru spokojená. Dotazy byly rychle a srozumitelně vysvětlené. Velice dobře se mi s vámi spolupracovalo i když jsem se nikdy neviděli.I formou mailů lze s úspěchem takové dokumenty, jako Stanovy, hlasovací řád a domovní řád zpracovat. Velmi jsem ocenila, že pracovníci kanceláře zapracovávaly mé připomínky a nadto přidávaly i vlastní podněty z praxe.
Jindra Smolková, předsedkyně výboru SVJ Raisova 5 a 7

Bytové družstvo Purkyňova, Praha
Jsme malé bytové družstvo a v souvislosti s novelou zákona jsme pověřili změnou stanov advokátní kancelář Mgr. Ladislava Drhy z portálu www.zmenastanov.cz. Setkali jsme se s velmi vstřícným a trpělivým přístupem, s odvedenou prací jsme naprosto spokojeni.
Jaroslav Chuchlík,člen pověřený členskou schůzí zajištěním změny stanov

Bytové družstvo DOMOV Petynka, Praha
Zastupuji Bytové družstvo DOMOV Petynka na Praze 6, kontaktovali jsme advokátní kancelář z portálu www.zmenastanov.cz,aby nám pomohli s vypracováním nových stanov pro naše BD. Ochotně nám vyšli vstříc, poradili nám co by v nových stanovách mělo být a postupně vypracovávali naše připomínky do nových stanov. Trpělivě s námi spolupracovali až do finální verze stanov, zajistili nám paní notářku,která byla přítomna na členské schůzi našeho BD, kde byly stanovy schváleny a odsouhlaseny. Během spolupráce s touto advokátní kanceláří nám vycházeli vstříc a poradili se všemi dotazy, i s těmi, které se změny stanov netýkali. Služby této advokátní kanceláře vřele doporučujeme.
Předsedkyně BD DOMOV Petynka Hana Urbánková

Chcete si nechat vypracovat nabídku, případně máte dotaz? Napište nám.+420 727 835 270
info@zmenastanov.cz